O nas

Długoletnie doświadczenie zdobyte w wielu projektach muzycznych (zarówno wieloosobowych składach grających na żywo, jak i duetach czy występach solo) pozwoliło nam na zbudowanie rożnorodnego repertuaru, składającego się z utworów dobranych tak, by każdy uczestnik zabawy był zadowolony. Zagramy dla Państwa zarówno tradycyjną weselną biesiadę, skoczne disco lat 70., hity muzyki pop (także z aktualnych list przebojów) czy uwielbiane przez wszystkich polskie rockowe ballady.
Ponadto do każdego zlecenia przygotowujemy się indywidualnie, omawiąjąc z organizatorami utwory, przy jakich chcieliby się bawić. A to wszystko w bogatych i profesjonalnych aranżacjach, urozmaiconych brzmieniem gitary elektrycznej i akustycznej, instrumentów klawiszowych (także akordeonu), wypełnionych silnymi wokalami Agaty i Jacka, którzy śpiewają nie od dziś.
Jesteśmy młodzi i pełni energii. Mamy głowy pełne pomysłów i chęci do zabawy z Państwem. Prowadzimy oryginalne zabawy oczepinowe, a także (wedle życzeń) konkursy w trakcie imprezy.  Sami niedawno organizowaliśmy własne wesela i wiemy jak wiele zależy od zespołu muzycznego. Pragniemy zapewnić Państwa, że zabawa z nami jest zawsze udana!

Zachęcamy do kontaktu.
Zespół ELEGANCKI.

Agata – wokal,
Jacek – gitara, wokal,
Jakub – instrument klawiszowe, wokal.